051 69.02.48

Beheerraad

Frank Lagae
Voorzitter

telefoon: 051/24.40.35
email: boekhouding@franklagae.be

Erik Lamsens
Ondervoorzitter

telefoon: 0479/67.98.24
email: lamsens.erik@pandora.be

Bert Bogaert
Secretaris - Gerechtigd correspondent

telefoon: 0473/94.99.96
email: bert.bogaert@ksvderuiter.be

Frieda Bruyland
Lid van de raad van bestuur

telefoon: 0474/50.01.28
email: bert.bogaert@ksvderuiter.be

Coppenolle Luc
Voorzitter Supportersclub - Raad van bestuur

telefoon: 051/20.68.25
email: luc.coppenolle@telenet.be

Krist Debal
Lid van raad van bestuur - Schatbewaarder supportersclub

telefoon: 0486/80.78.27
email: kdebal@gmail.com

Geert Vermeulen
Materiaal verantwoordelijke - Website

telefoon: 051/22.76.54
email: geert.vermeulen5@telenet.be

Fabian Sinnaeve
Supportersclub - Lid van raad van bestuur

telefoon: 0486/71.83.43
email: fabian.sinnaeve@skynet.be

Erik Borry
Lid van de raad van bestuur - Terreinverantwoordelijke

telefoon: 051/224466
email: eric.borry@skynet.be

Vanhaelewyn Gino
Hoofd sportief verantwoordelijke - Website

telefoon: 0478 31 89 70
email: ginovanhaelewyn@skynet.be

Joeri Debusschere
Lid van raad van bestuur - Trainer U17

telefoon: 0476/51.01.16
email: Joeri.debusschere@skynet.be

Dirk Maes
Materiaal verantwoordelijke - Verantwoordelijke damesploeg

telefoon: 0494/82.48.49
email: maes.dirk4@telenet.be

terug naar boven